TÜRKİYE KONUT PROJELERİ - ( ÜCRETSİZ ) EMLAK ALIM SATIM İLANLARI - Levent Mahallesi, Levent Plaza, Büyükdere Cd. No: 173/A D:23 34394 İstanbul
info@onerigo.com

Rota Aydınoğlu Maltepe | 2018 Satılık Daire Projesi – 444 6 348

Girne Mah. Girne Cad. No:94 Maltepe/İSTANBUL

Details

HAYATIN YENİ ROTASI, ROTA AYDINOĞLU MALTEPE!
Anadolu Yakası’nın gözbebeği Maltepe’de, Maltepe’nin en köklü, en değerli yerleşim bölgesinde muhteşem bir hayat yükseliyor: Rota Aydınoğlu Maltepe!

ŞEHRİN MERKEZİNDE, HER YERE ÇOK YAKINDASINIZ!
Popüler konumu ve ulaşım imkanlarıyla Anadolu Yakası’nın en ayrıcalıklı ve ulaşım seçenekleri en zengin noktalarından birinde yer alan Rota Aydınoğlu Maltepe’de istediğiniz her şeye çok yakın olacaksınız.

BİR EVDEN BEKLEDİĞİNİZ HER ŞEYDEN DAHA FAZLASI…
Rota Aydınoğlu Maltepe, çevresindeki imkânlarıyla beklentilerinizi aşacak nitelikte… Sağlık hizmetlerinden eğitime, alışveriş ve eğlenceden Maltepe’nin muhteşem sahiline kadar her şeyin sizin etrafınızda olduğu Rota Aydınoğlu Maltepe’de, tüm ihtiyaçlarınız yanı başınızda…

OKSİJENİN İÇİNDESİNİZ…
Anadolu Yakası’nda oksijen oranının en yoğun olduğu bölgede yaşamak kulağınıza nasıl geliyor? Çünkü Rota Aydınoğlu Maltepe’de oksijene doyacaksınız.

AYRICALIKLARLA DOLU BİR DÜNYADASINIZ!
Rota Aydınoğlu Maltepe’de, ayrıcalıklarla dolu bir dünyada yol alacaksınız. Bölgedeki tek sosyal imkanların sadece Rota Aydınoğlu Maltepe’de yer aldığı bu hayatta, tam anlamıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz.

BANKAYLA UĞRAŞMAYIN, HER ŞEY ARAMIZDA!
Aydınoğlu Yapı, satışını yaptığı projelerde “Her Şey Aramızda” ilkesiyle yola çıkar. Yani Rota Aydınoğlu Maltepe’den ev alırken banka banka dolaşmakla uğraşmayacaksınız. Aydınoğlu Yapı’nın benzersiz finansman desteğiyle evinizi bankadan değil, direkt Rota Aydınoğlu Maltepe satış ofisinden alacaksınız.

Emlak planı

1B-20 BRÜT: 65,81 m²

  • ID: 1706
  • Yayımlandı Eylül 17, 2018
  • Last Update: Eylül 18, 2018
  • Görüntülenme: 193
maltepe escort